| SSScr a întrebat:

Cand fac 14 ani vreau sa-mi fac card de credit, sa cumpar RP pe League of Legends. Intrebarea este ce fel de card imi trebuie sa pot sa cumpar ( RP LoL, cont Minecraft premium.)

3 răspunsuri:
| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Daca vrei sa donezi prin card de credit pe LoL, se accepta doar Visa si Mastercard.

Răspuns utilizator avertizat
| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Iti trebuie un cont bancar, la care se poate atasa un card de cumparaturi online( nu trebuie sa fie de credit, ci doar de debit). Majoritatea bancilor din Romania au asemenea servicii.Succes!