| Cosmin57 a întrebat:

Care este diferența între Windows 8.1 (PRO), Windows 8.1 (Entreprases), Winodws 8.1 (PRO N)?

FUNDĂ PENTRU CEL MAI BUN RĂSPUNS!
^_^.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Windows 8.1 PRO 64bit sau chiar Windows 10 PRO 64bit (apare pe 29 iulie)

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Singura diferenta intre Enterprise si PRO este ca ENTERPRISE contine cateva tool-uri folositoare pentru firme

Diferenta intre PRO si PRO N este ca versiunea N nu are aplicatiile preinstalate de windows (media player, skype etc.)

| gelu1970 a răspuns:

"enterprases" si "pro n" au o singura diferenta si o singura asemanare.
e aceesi castana cu doua nume diferite.

| muscleman a răspuns:

Enterprise e mai bun decat pro pentru ca include cateva lucruri in plus, iar pro n este acelasi ca si pro, dar fara programe facute de Microsoft(de exemplu windows media player).

| Cosmin57 explică:

Uitați am un laptop link-ul spre laptop: http://www.emag.ro/......D8G1SBBBM/
ce fel de sistem de operare îmi recomandați să instalez?

| Intruder19 a răspuns (pentru Cosmin57):

Windows 8.1 PRO 64bit sau chiar Windows 10 PRO 64bit (apare pe 29 iulie)