| florinflorin14 a întrebat:

Salut
care stie cum sa scot si eu niste poze de pe facebook mersi mult un prog si un link daca se poate mersi mult si funda

Răspuns Câştigător
| Nico_5639 a răspuns:

Paii intri la poza care vrei sa o scoti dai click dreapta pe ea si dai save asbig grin.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bingobar a răspuns:

Dai la poze, edit photos si bifezi delete photo in dreptul pozei care vrei s-o stergi.

| Georgiana145 a răspuns:

Http://www.ymvista.com/program-de-download-poze-de-pe-facebook-pickzip/ incearca metoda scrisa acolo:) nu am incercat, dar nu ai nimic de pierdut:)