| alexro93 a întrebat:

Salut,care telefon credeti ca e mai bun iPhone 5 sau Galaxy S4?
eu am iPhone si sincer m-ar tenta sa-l dau la schimb, ma cam enerveaza...pareri?

8 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Daca te joci pe telefon mult nu ma refer neaparat la jocuri, ci in general daca esti mult pe telefon atunci iti recomand s4, daca vrei sa ai un telefon destept dar sa nu prea umbli pe el atunci ramai la iphone 5. Daca nu te pricepi la schimburi nu fa schimb ca cine stie ce telefon stricat sau copie iei. Daca ai bani pot sa iti iei un telefon mai ieftin cu android gen s2 si e ok sa ai doua.

| TwiSt1997 a răspuns:

Mai bun este galaxy s4(la performante).Dar ca si contructie, stabilitate mai bun este iphone 5.Si oricum iti merg toate aplicatiile pe el.In fine.Samsung galaxy s4!

| cupydo0n a răspuns:

O parere sincera?
Daca merge lasa-l asa nu te apuca de schimburi pentru ca s-ar putea sa primesti unul defect si o sa ramai cu buza umflata.

O zi buna.

| alexro93 explică (pentru cupydo0n):

Telefonul a fost nou, merge, doar ca e prima data cand lucrez cu iOS si mi se pare cam dificil fata de un Android

| me1oo a răspuns:

Mie personal imi place cum merge iphone-ul acum depinde de tine, dupa un timp de obisnuiesti cu el nu e chiar atat de dificl, dar daca vrei sa faci schimb e cam riscant poate sa aiba ceva defectiuni si sa nu iti dai seama de la prima utilizare

| adinaTPU a răspuns:

Uite un articol care dezbate problema asta: http://www.economica.net/......48171.html

| SlipknotPaul a răspuns:

Iphone 5, parerea mea. Difera dar merita.Iti spun un exemplu. Iphone 5 fata de Samsung s4 rezista la apa chiar daca nu prezinta in reclama asta.
S4 este prea mare, camera Iphon-ului este mult mai buna de cat cea a Samsungului.Iar pe App Store se fac reduceri de craciun /pasti.Ios este mult mai avansat si mai complex de cat ANDROID

| dygas a răspuns (pentru SlipknotPaul):

laughing)), se fac reduceri pe app store!laughing Samsung clar! ipfone e doar pentru firma si fite, prea multi bani pentru ce stie sa faca, plus ca ios e mult inferior androidului! daca te hotarasesti sa faci schimb ai grija! sunt multi tzepari! bafta!