| AlexDinamovistu a întrebat:

Salut,cate USB-uri ar trebui sa aiba o carcasa de pc?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai mai pus o data intrebarea. Ti-am raspuns. Carcasele nu au USB-uri. Sau au numai doua in fata. In spate este cum ti-am raspuns anterior. Crede-ma ca stiu ce spun. Eu repar computere. De altfel daca te uiti pe raspunsurile mele majoritatea sunt din domeniul IT.

| axeldavid a răspuns:

La carcasa in mod normal ai doua restul sunt la placa de baza

| horia2012 a răspuns:

Porturile USB sunt ale placii de baza, nu carcasei. Deci, depind de performantele placii de baza si producator.

| gelu1970 a răspuns:

Nu e ceva standart. placile vin cu 4 sau 6 deci ar fi in spatele pc. frontale? sunt cu 2 si cu 4

| Pecheanu_Cosmin_2000 a răspuns:

Al meu are 6, acum depinde de pc poate avea mai multe.