| Dănutzs a întrebat:

Ce modele de procesoare suporta placa de baza Acer je50_hr? funda celui care ma ajuta cu cat mai multe detalii, linkuri... thx!

Răspuns Câştigător
| GGL a răspuns:

Suporta procesoarele pe socket BGA1023 (e placa de laptop)
exemple: http://www.ciao.co.uk/CPUs_5302007_2-bga1023_socket
intrebare personala: de ce dumnezeului ai schimba procesorul la un laptop din 2011-2012?

| Dănutzs explică (pentru GGL):

Pe motiv ca este prea mic: i3 2,2ghz rolling eyes

| Dănutzs explică (pentru GGL):

Cum ai aflat ca suporta procesoare e socket bga1032? big grin

| GGL a răspuns (pentru Dănutzs):

Am cautat pe google care mai nou stie tot ce ai cautat pana acum si iti aranjeaza rezultatele intr-un mod unic....imi apar prima data site-uri IThappy