| joJO332 a întrebat:

Ce parere aveti de urmatorul laptop?
Laptop Gaming HP Pavilion 15-ec0014nq cu procesor AMD Ryzen 7 375OH pana la 4. 0GH2, 15.6", Full HD, IPS, 16GB, 1286GB SSD + 1TB HDD, Nvidia GeForce GTX 1660TI Max Q 6GB, FreeDOS, Shadow Black

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!
Ai pus întrebarea asta de 7 ori. Nu ai primit destule răspunsuri care să îți convină?
De ce nu pui întrebarea cum trebuie din prima?
De ce nu spui și prețul sau atașezi link?
De ce nu spui motivul pentru care ne întrebi?

| joJO332 explică (pentru SilviaDulcik):

Buna și ție, Silvia! Poate tu n-ai intampinat niciodata probleme la telefon sa nu-ti apara niste intrebari. Am cautat intrebarea respectiva si nu o gaseam. Scuze, data viitoare o sa am grija.