| SmylleEmy a întrebat:

Ce pot face sa vad filmele online fara ca sunetul s-o ia inainte?
Am incercat toate posibilitatile...
1: Am reinstalat driver placa video ultima versiune, nu merge!
2:am dezinstalat codecurile, nu merge!
3: placa video 256 mb
4: am rezolvat toate problemele cu tune-up, nu merge!
5: Am reinstalat windowsul, nu merge!
Ce anume nu merge mai exact? da! filmele online..am intrat la un joc cu cerinte mari, care avea minim de sistem placa 256 mb, de cand am iesit din jocul ala parca o dat dracu' in el. Pana acum nu am avut probleme de astea, sa-mi mearga aiurea filmele pe net, reluare, sacadat, sau s-o ia sunetul inainte.
Sa nu ma intrebati de flashplayer ca eu folosesc google chrome
si am incercat sa dezativez la firefox video accelerator, nu merge.
Daca cineva se pricepe mai bine ca mine rog sa ma ajute happy o zi superba la toti

Răspuns Câştigător
| TreiSurori a răspuns:

Poate fii si de la net sau/si de la cei care au pus filmele thinking

| SmylleEmy explică (pentru TreiSurori):

Figura asta imi face si pe alte site-uri cu filme. La net m-am gandit si eu, dar sincer sa-ti spun eu nu am avut probleme cu netul de cand il am.
Acum am vazut o cheste! cand dau rezolutia 800X600 merg bine filmele, cand dau rezolutia peste 1100 merg in reluare filmele

| TreiSurori a răspuns (pentru SmylleEmy):

E bine ca ai rezolvat. O fii de la ei big grin. MErsi de funda

| SmylleEmy explică (pentru TreiSurori):

I-am sunat si mi-au spus ca este de la ei, finca am cerut un abonament de 14 mb pe sec. si o zis ca din cauza setarilor pe care trebuie sa le faca. Eu il am de 6 mb acum si pana vine sa-mi aduca un modem nou stau asa cu netul, desi deja trece si pastele si astia nu mai vin. Mi s-a zis 4 zile si o trecut doua saptamani si inca nu au ajuns, jale cu romtelecomul.

| TreiSurori a răspuns (pentru SmylleEmy):

Da e jale cu toti, e Romania. Nu iti mai face sperante in legatura cu nimic oh go on.
Toti ne dezamagesc happy.
Mai sunai si fii si tu nesimtit cu ei.

| SmylleEmy explică (pentru TreiSurori):

Sa stii ca asa este

7 răspunsuri:
| Ovidiu_Edvard_1988 a răspuns:

Click deskop properties seting advance trubleshoot hardwere aclelerate maximumwinking sa vez ce beton mer si mai scade din rezolutie 1024 betonwinking

| SmylleEmy explică:

Pana la urma am ales raspunsul castigator, dar l-am ales gresit, finca nu este de la internet, mi-am schimbat netul cu o alta firma, iar videourile merg tot asa aiurea, pana si alea de pe you tube, precizez ca doar cand dau full screen