| danicool12 a întrebat:

Salut,ce telefon imi recomandati avand in vedere calitate pret la un buget de 2000 de lei?

Răspuns Câştigător
| alin9669 a răspuns:

Nu stiu, cauta pe sit ul oficial. dar cred ca cu cardul, oricum e totul sigur nu iti fa grizi

10 răspunsuri:
| KLiNK a răspuns:

OnePlus 3 este grozav si ieftin.

| danicool12 explică (pentru KLiNK):

Bani ii platesti la primire?

| Seby52 a răspuns:

Salut. Iti recomand un Samsung Galaxy S6. Il poti cumpara de pe eMag.

| Alejay a răspuns:

One plus 3 este un telefon excelent peste Samsung s6 sau s7!

| danicool12 explică (pentru Alejay):

Link,de unde il pot cumpara?

| bestbuy a răspuns:

OnePlus 3

| alin9669 a răspuns:

Ia-ți telefonul One Plus 3. Este după părerea mea cel mai bun telefon din lume (vezi specificațiile). Îl poți cumpăra de pe sit-ul oficial oneplus (cauți pe google). Prețul este undeva la 17-18 milioane si din cate stiu transportul în România este gratis. Se merita 7779207920 %

| danicool12 explică (pentru alin9669):

Telefonul il platesti la primire?

| alin9669 a răspuns (pentru danicool12):

Nu stiu, cauta pe sit ul oficial. dar cred ca cu cardul, oricum e totul sigur nu iti fa grizi

| panteraneagra777 a răspuns:

Salut! Iti recomand un Allview P8 Energy Pro.Il gasesti pe Emag la un pret de 1700-1800 lei