| Daikirai a întrebat:

Care este ce mai bun telefon dintre:Samsung Galaxy S lll, Samsung Galaxy Note si Iphone 4/4s/5?

Răspuns Câştigător
| alexcoman34 a răspuns:

Galaxy S 3 e peste iphone parerea mea si peste Note!

| Daikirai explică (pentru alexcoman34):

Multumesc! Si eu credeam la fel numai ca vroiam sa ma conving! happy

| MaxKiller911 a răspuns (pentru alexcoman34):

Ce? S3 e peste Note 2? tu macar te-ai uitat la specificatii?

6 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Eu consider ca Galaxy NOTE este da, mai bun si decat GS3... Are ecranul acela mai bun!

| AnnaDllk a răspuns:

Samsung Galaxy Note

| ThEsAvAnT a răspuns:

Samsung galaxy note e cel mai bun din cele mentionate si cel mai scump asemenea unei tablete pe 2 e s3 si restul nu mai conteaza

| Daikirai explică (pentru ThEsAvAnT):

Am zis ca este cel mai bun si pentru ca are un pret rezonabil. happy