| DarkAngel98 a întrebat:

Cei care aveti tableta "All View TX1 Quasar" ce parere aveti despre ea? Stiu despre specificatii si celelalte,doar ma intereseaza o parere daca este buna si unde face cele mai multe figuri. O alta intrebare este : Primiti si licenta de la antivirusul Bitdefender? De obicei, celelalte tablete primesc aceasta licenta. Astept pareri si dau funda.

2 răspunsuri:
| AnneKitten a răspuns:

Buna,din punctul meu de vedere nu merita sa-ti cumperi o tableta.Si eu eram entuziasmata ca are multe chestii in ea si e buna si are tot ce ii trebuie.Dar dupa cateva luni mi-am dat seama ca am aruncat banii pe fereastra.S-a stricat incarcatorul si doar cand il puneam intr-un anumit mod tableta se incarca, a inceput sa faca figuri,se bloca, se inchidea singura etc. Eu am Eboda, nu cred ca e mare diferenta caci ambele firme sunt firme romanesti.Ok, e doar un sfat, faci ce vrei. happy

| DarkAngel98 explică (pentru AnneKitten):

Am vazut ca multi se multumesc de All View, insa de Eboda am cautat si tot asa zic ca face figuri tableta clientului. Adevarul e ca All View are ceva specificatii mai bune, dar ma intereseaza neaparat aceasta tableta. Mi-a spus cineva ca din toate punctele de vedere, merita 5 stele din 5. Acum astept si alte pareri happy