| Velescu_Andrei_1997 a întrebat:

Cine imi poate da niste setari pentru microfonul dela genius hs-g500v (DAU FUNDA) ar fi frumos daca ar fi un link

1 răspuns:
| floko1997 a răspuns:

Sa zicem ca este o intrebare usoara.
1. Iati C-Media 3d SOUND
Este un program pentru sunet care il am si eu, Are multe setazi si la sunet si chiar la microfon.
Iti poate creste auzul cand vorbesti cu miscofonul +20% si chiar poti da un volum foarte mare chiar daca vorbesti in soapta se aude foarte bine. Mai ales acest program si in acelasi timp driver de sound este foarte bun pentru youtuberi cand fac video si nu se aude.
Sper ca te-am ajutat si a mers obtunea mea + si o fundita adica un raspuns castigator daca este bun, Nu prea am exact link dar poti cauta www.amd.com este o firma de drivere buna.