| luky63 a întrebat:

Salut, cine imi poate spune cum poat sa fac ca o persoana sa ma vada pe MSN messenger daca acea pesoana nu are camera. Cu apelare video nu merge, se poate altfel? Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Fiecare trebuie sa instaleze ultima versiune de Windows Live Messenger pe cele 2 PC-uri. N-are cum sa nu mearga. Daca tot nu merge atunci n-ar fi vina unui messenger!
Sper ca nu incerci sa-i vezi camera(celui cu MSN/Windows Live Messenger) de pe Yahoo! Messenger! N-ar merge asa niciodata!

| Aero a răspuns:

Brutus90, atunci de ce e cel mai folosit la nivel global?

@luky63, tot nu inteleg ce cauti.

| CapitanuSemafor a răspuns:

Folosesti Yahoo Messenger...Skype...Alonia

Pentru numele lui Dumnezeu nimeni nu foloseste MSN!

| luky63 explică:

Nu ati inteles intrebarea. Sa invit sa vada webcam-ul meu fara apel video ca la yahoo. Am si yahoo, skype, Gtalk etc. La MSN se poate?

| HelpingHands a răspuns:

Iti faci cont la gmail si downloadezi google talk, e ca messengerul dar face si ce vrei tu