| csn20 a întrebat:

Cum fac sa uploadez pe YouTube videoclupuri mai lungi de 15 min.

5 răspunsuri:
| Lipsa47 a răspuns:

Poi pur si simplu dai upload indiferent de cat are video-ul el sa incarca oricum iar daca nu se incarca ar putea fi de la vechime contului sau altceva

| csn20 explică (pentru Lipsa47):

Pai am incarcat un mix de 30 si ceva de minute si dupa ce s-a procesat scria acolo, " durata videoclipului prea mare ". Si nu stiu cum sa fac sa incarc video mai lungi.

| Lipsa47 a răspuns:

Hmmm ceva deosebit mie nu mi s-a intamplat probabil de cand sa modificat youtube-ul sai nu ai vechime!

| Jeockeru06 a răspuns:

Cel mai simplu downloadezi d p net YOUTUBE DOWNLOADER j le iei cu elwinking k descark chiar dca la unele sta mai mult le descarkwinkingbig grin

| csn20 explică (pentru Jeockeru06):

Bai cocalare citeste cu atentie intrebarea!