| marichel a întrebat:

cum imi dau seama de driver de sunet se potriveste calculatorului meu?
precizez ca am windows 7

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Daca folosesti update de Microsoft, da click dreapta pe driverul de sunet ce e cu semnul intrebarii de culoare galbena, si alege optiunea update driver.
poti de asemenea sa folosesti un program specific. sunt multe.
dintre cele free, care iti detecteaza driverele lipsa sau vechi, iti sugerez slim drivers. iti da posibilitatea sa le descarci si sa le instalezi.

| marichel explică (pentru gelu1970):

Ma poti ajuta cu un link de unde pot descarca slim drivers?