| Zinv a întrebat:

Salut. Cum pot sa ascult muzica pe boxa si pe telefon sa ma uit pe tik tok sau sa ascult un mesaj vocal?

6 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Ce telefon ai?

| Zinv explică (pentru Hyperion7):

Iphone 15 pro max

| Hyperion7 a răspuns (pentru Zinv):

Nu știu cum sta treaba, dar știu că la Samsung era valabila o aplicație pentru asta, se numește Sound assistant și avea o opțiune care făcea ce zici tu

| SuNaM a răspuns:

La android merge dar la iPhone nu. Aplicații care sa te lase să faci chestia asta nu sunt de asemenea din păcate. Daca pui Bluetooth, difuzoarele telefonului se dezactivează automat. Așa că ori asculți pe difuzor ori pe Bluetooth.

| MihaiMB a răspuns:

Te încântă ideea de boxă portabilă?

| Zinv explică (pentru MihaiMB):

Pe orice boxa am problema asta, adica pe boxa sa fie muzica si pe tel sa vreau sa stau pe tik tok, si gen pe boxa sa ramana muzica si pe tel sa fie tik tok sau orice altceva