| alexTPU a întrebat:

Salut cum pot sa castig bani pe net adica daca sunt si testate ca asa cu parerea pot sa imi dau si eu (sunt dispus sa invat orice e nevoie) dar daca se poate fara sa investesc sau sa investesc foarte putin

Răspuns Câştigător
| FrumoasaFata a răspuns:

Pai nu ii pui host il ti tu deschis si o sa ai adica daca joci pe un server si iei de acolo daca e metin eu in 2 zile am avut multi playeri si incepeau si donatiile ca faceam conturi cu iteme bune si ii bateau si se enervau si donau si am facut bani da nu am stat eu sa il tin mult cu samp nu stiu care e treaba da cunosc pe cineva scoate 3 mii de euro pe luna deci e bine si o face de la 16 ani si are 19 si o inceput cu un server de cs si acum are si samp si cs si metin multe si are si hosting.

3 răspunsuri:
| FrumoasaFata a răspuns:

Filmulete pe youtube Doza de has Zmenta si altii scoti bani frumosi daca faci ceva frumos... ai putea sa faci host pentru jocuri dar trebuie putini bani la inceput dar asta e mult prea greu. Poti face servere de cs metin samp si sa le tii tu deschise ceri bani pentru admin iteme sau masini.

| alexTPU explică (pentru FrumoasaFata):

Ideea cu serverele nu e rea si am avut un prieten care se ocupa cu asta dar a renuntat pentru ca nu facea bani de fapt chiar iesea in pierdere deoarece la inceput e foarte greu sa faci servarul sa fie popular

| FrumoasaFata a răspuns (pentru alexTPU):

Pai nu ii pui host il ti tu deschis si o sa ai adica daca joci pe un server si iei de acolo daca e metin eu in 2 zile am avut multi playeri si incepeau si donatiile ca faceam conturi cu iteme bune si ii bateau si se enervau si donau si am facut bani da nu am stat eu sa il tin mult cu samp nu stiu care e treaba da cunosc pe cineva scoate 3 mii de euro pe luna deci e bine si o face de la 16 ani si are 19 si o inceput cu un server de cs si acum are si samp si cs si metin multe si are si hosting.