| Shooter a întrebat:

Cum pot scadea luminozitatea laptopului? ....ma refer sa o dau mai mica decat cea mai mica luminozitate pe care o are el.Stiti vreun program ceva?

8 răspunsuri:
| blondyna9o a răspuns:

Sau...mai simplu, nu mai intri acolo la Echilibrat si ai acolo jos LUMINOZITATE ECRAN (de acolo setezi cum vrei tu)...

| Shooter explică (pentru blondyna9o):

Pai tocmai asta am spus ca nu vreau luminozitatea laptopului pentru ca e prea mare(si ma refer la luminozitatea data la minim)...de asta am spus "daca stiti vreun program"...

| blondyna9o a răspuns:

Mergi acolo la baterie, jos in dreapta... si iti apare reglarea luminozitatii ecranului (daca dai click pe semnu` de la baterie), dai acolo la Echilibrat - modificare setari plan si de acolo iti setezi tu lumina care o vrei! Funda?

| blondyna9o a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva... am cautat pe google mai devreme si nu am gasit nici un program pentru asa ceva! Sorry

Răspuns utilizator avertizat