| Kraxy a întrebat:

Salut.
Daca nu am aplicat corect pasta termoconductoare pe procesor (am pus prea multa, nu am intins-o uniform) e normal să îmi crească temperatura la 75-80 de grade în timp ce mă joc? (în acest timp să am dropuri de fps)

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Da, e normal. Se pune intr-un strat foarte subtire si se intinde uniform.

| hp8510p a răspuns:

La laptop sunt normale in jocuri dar la desktop nu! Pui pasta pe procesor cam cat un bob de mazare apoi pui coolerul peste (nu mai intinzi pasta)