| BRAGA03 a întrebat:

De azi, de cand am venit acasa, deschid PC, si nu apuc sa fac mare lucru pe el ca se inchide de la sine. Nu genul de inchidere cu "Shutting down" sau altceva. Pur si simplu se opreste complet. Il deschid din nou, si nu apuc sa intru intr-un joc ca se inchide iar. Tin sa precizez ca l-am curatat de praf cu putin timp inainte, dar nu cred ca am facut ceva gresit cand am asamblat pieselw sau, ma rog, pentru ca nu e prima data cand fac asta. Dar am observat ca daca intru in BIOS, sta deshis, nu am stat foarte mult sa astept sa vad daca se inchide, dar a stat mai mult deschis decat atunci cand se deshidea windows-ul. Va rog spuneti-mi daca ma puteti ajuta, am niste chestii importante pe el, si nu as vrea sa reinstalez windows-ul. Poate e un virus, va rog spuneti-mi. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Aia crezi tu ca nu ai facut ceva gresit! Poate fi si o coincidenta, poate fi si un virus, poate fi si o componenta!
Doar la service vei afla!

2 răspunsuri:
| BRAGA03 explică:

Hmm. O sa incerc sa reinstalez windows, daca nu o sa-l duc la service. Multumesc pentru ajutor.

| K0sti a răspuns (pentru BRAGA03):

Nu ai pentru ce!