| BlackScorpion2001 a întrebat:

De când mi-am făcut curat in calculator (in unitate) am rupt doi pini la procesor si nu mai porneşte ecranul si nu se mai aude beep la început.
Am verificat toate componentele pe altă placa de baza înafara de procesor care nu se potriveşte (el e pt socket 754 iar placa aia de test avea socket AM3)
Va rog ajutati-ma.
O fi de la procesor sau ce?
PS: am încercat si o resetare de bios si nimic

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

"am rupt doi pini la procesor"...ce vrei mai mult de atat?

| mihai69 a răspuns (pentru K0sti):

Păi... trei, patru etc. tongue

| K0sti a răspuns (pentru mihai69):

happy

| heldeN a răspuns:

" Am rupt doi pini de la procesor" = e clara treaba, nu stiu de ce te-ai mai sinchisit sa pui intrebarea, asta e neatentia