| GhitaAndrei2000 a întrebat:

Salut,de câteva zile imi apare pe laptop ca trebuie sa activez cheia, dar eu am licență cumpărată din service.Ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Nu trebuie să o activezi neapărat, dar dacă te deranjează mesajul care îți tot apare pe YouTube sunt video-uri care îți arată cum să o activezi chiar dacă e cumparată. Dacă cumva ți-a fost dată cheia din service atunci doar o activezi. Mai mult, dacă nu te descurci, mai bine ai apela la service-ul respectiv.

| Wr3nch a răspuns:

'' licenta cumparat din service'' mhm, si cat ai platiti? sa ghicesc, 50 de lei. De banii astia iti pune doar windows, care dupa un timp vrea sa fie activat. Nu as urma videos de pe YT ca dupa pupi virusi, poti da cativa lei si iti cumperi o cheie de activsre si dupa nu mai ai treaba.