| TobyLikeBoy a întrebat:

De ce cand inchid My Computer sau My Documents imi apare eroarea asta http://imgur.com/7hMxQGd iar dupa imi da don't send tot la Windows Explorer si imi dispar toate iconitele + bara de start iar dupa apar brusc. Va rog frumos niste rezolvari la problema asta?

4 răspunsuri:
| Cristizz21 a răspuns:

Ciudat, nu am mai vazut asa ceva, imi suna a virus, poti sa reinstalezi windowsul sau sa dai o scanare cu un antivirus

| TobyLikeBoy explică (pentru Cristizz21):

Mi-am luat ieri un destroy la CS. E posibil sa fie de la destroy?

| TobyLikeBoy explică:

Am scanat PC-ul dar nu gaseste niciun virus.

| Cristizz21 a răspuns (pentru TobyLikeBoy):

Oricum windowsul opreste IE petru a securiza PC-ul, simtind o bresa de securitate, este posibil sa fie vreo chestie recenta de dupa ce au inchis cei de la Microsoft suportul pentru winXP, si au anuntat acea bresa de securitate din IE pentru ca inainte lucram mult cu XP dar nu am mai vazut asta, asa ca, cu parere de rau, nu stiu sa te ajut mai mult pentru ca nu mai folosesc XP de ceva vreme si asa ceva nu am mai vazut.