| DannielZMF a întrebat:

de ce pe telefonul nokia 5228 nu imi mai merge la acel program Cheat, Yahoo Messenger. a mers acum o saptamana si azi cand am vrut sa ma loghez mi-a dar un mesaj "imposibile de conectat la retea.verificati setarile de conectare ale telefonului si reincercati." cand intram in program imi dadea sa imi aleg punctul de acces de cve-o 3 ori dar acum doar odata. Ps internetul merge, merge si facebook si youtube.

3 răspunsuri:
| kessu a răspuns:

Internetu e dala gratuit de o saptamana ...sau unu cu abonament?

| DannielZMF explică (pentru kessu):

Pe cartela. am trafic nelimitathappy

| kessu a răspuns:

De aceea ca e pe cartela...mai bun e pe abonament, netul