| florinflorin14 a întrebat:

Salut
de curand am instalat thoosje windows vista sidebar, am ales gadgeturile care le-am vrut si am stins pc
cand l-am aprins iar avea si alte gadgeturi in plus fata de cele pe care le-am ales eu
era in plus ala de google, ala sa vad imagini, playeru de muzica, vremea. cum sa fac sa ramana doar cele dorite de mine si in + vreau sa stiu cum sa fac sa apara singur cand aprind pc,,, sa nu-l mai aprind manual,, deci automatic mersi funda cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| Delete a răspuns:

Nustiu de ce e asa la tine la mine ramin pe ecrat tot deauna

| florinflorin14 explică:

Intradevar
asa este raman
numai ca eu cand aprindeam pc dadeam pe iconul de pe desktop
mersi mult