| ゼロの a întrebat:

De curand am reinstalat windows-ul fiindca a trecut perioada recomandata de utilizare. Dupa ce am terminat de reinstalat aplicatiile, am intrat pe skype si am vorbit cu un prieten, care nu ma auzea pre bine. Inainte sa reinstalez windowsul ma auzea foarte clar, dar acum zici ca soptesc.
Mentionez ca folosesc laptop, iar skype-ul l-am incercat pe cea mai noua versiune, pe 4.1; 4.2.
Si stiu ca nu e de la microfon caci nici la microfonul de la camera nu ma adude prea bine.
Aveti vreo idee cum a-s putea sa mearga?

3 răspunsuri:
| AndreiDr a răspuns:

Verifica sa fie volumul dat tare din volum control pe microfon daca cumva e dat la mai mic. daca nu cauta driver de sunet pentru laptop

| Sters6161 a răspuns:

Reinstaleaza microfonul

| ゼロの explică (pentru Sters6161):

Si cum il gasesc?
Ca nu stiu unde ii