| OIntrebareIntrebatoare a întrebat:

Salut de o zi am o problema cu internetul s-a zugravit la mine in camera si s-a mutat biroul monitorul etc..cand l-am adus inapoi si l am montat tot bine si frumos internetul pauza...am net de la rds si e aprins si conectat la calculator si priza tot netul are aprinse beculete cu Pwr Act Sys Link1 si link 4si imi arata ca si cum imi arata inainte la calculator dar nu ma lasa sa intru sa conectez netul si e "Limited or no connectivity" dar asa era si inainte in fine e conectat ca inainte dar nu merge, ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| laurentiu80 a răspuns:

Frate iti trebuie ore de limba romana, nu stii sa te exprimi si sa te faci inteles. Ok, am inteles ca ai probleme cu internetul, incearca sa te conectezi pe direct, adica fara router sa vezi daca este o problema locala de la tine, sau de la RDS. Poti suna la rds, si o sa trimita ei baietii, si e gratis.