| Vodqa13 a întrebat:

Deci am Amd athlon x2 dual core processor 4000+, placa video Nvidia GeForce 8400 GS, 2 Gb RAM, windows xp ultima versiune, scanat de anti-virus in fiecare saptamana, temperaturile calculatorului sunt bune, nu depasesc 45 de grade. Mi se intampla in jocuri. de exemplu in cele online : batllefield heroes,team fortress,.etc, Joc ce joc,apoi imi ingheata imaginea,cu tot cu sunet. calculatorul merge normal, nu merge sa ies, sunt nevoit sa'i dau restart. Deci am cooler activ. Unitatea este curata de praf. Este ciudat faptul ca, cateodata merge pc'ul in jocuri cam 10 min, apoi se blocheaza imaginea, apoi dupa 3 ore cateodata. Sunt cu toate driverele la zi. Ma gandesc ca o fi din cauza driver'ului placi video.dar am downloadat altul si tot la fel face.Folosesc si CCleaner. Daca mai doriti informatii despre pc'ul meu, vi le ofer. Multumesc anticipat. Funda

Răspuns Câştigător
| Gradinaru_Radu_1990 a răspuns:

Ai router? Se poate sa fie de la el... Asa am patit si eu...

4 răspunsuri:
| Bratulescu_Mihai_1992 a răspuns:

Nu mai folosi XP, iata de ce:
http://www.youtube.com/watch?v=edw95a8-hOg

Daca temperaturile sunt ok incearca sa iti un driver ceva mai vechi la placa video si zi-mi daca e ok atunci