| FaraSperantaSEN a întrebat:

Saluthappy
Deci am pus si eu o intrebare de aproximativ 5-6 ori si nu mi-a raspuns nimeni cea ce trebuia.
Deci vreau si eu sa stiu dc nu imi merge hacku gamecih pentru telefoane android
Deci am root.intru in hack. dau allow si spune "Please Wait..." Si ramane asa si mi se blocheaza telu. dc va rog ajutati`ma naibi si pe mine.

2 răspunsuri:
| ConducereaLumi a răspuns:

Daca ''root''-ul e luat de pe tell (google play si altele) no sati functioneze...

Dc?
pentru a roota tellul e nevoie de Pc (pierzi garantia daca ii dai root)

si gamecih imi face si mie moftu asta tongue (Inotia 3) deci cam asta ti-am spus tongue