| anonim_4396 a întrebat:

Salut, din cauza ca am dat reset la telefon, am pierdut tot jocul pe care il jucam. si acum vreau sa recuperez totul repede. am incercat gamecih dar cand intru in el si dau allow la superuser(cea ce apartine root`ului) scrie Please Wait... si ramane asa

pot sa-i fac cv sa mearga Galaxy Gio (SCUZATI CA TOT REPET DAR VR UN RASP RPDbig grin

2 răspunsuri:
| DjAndyMixx a răspuns:

Nu mai ai ce sa faci... Nu exista cale sa le recuperezi cum era, trebuie sa ti le instalezi din nou dar le vei lua de la inceput.

| FaraSperantaSEN a răspuns (pentru DjAndyMixx):

Intrebarea mea era cea cu gamecihhappy