| anonim_4396 a întrebat:

Deci am un telefon. Nu am actele la el că le-am aruncat și i-am uitat parola. Am resetat tot, dar acum îmi cere o adresă de email și numele care au mai fost pe telefon. Am pus numărul de telefon, având cartela in telefon și îmi cere numele. Nu mi-l mai amintesc. Am făcut contul de Gmail doar ca să am acces la magazin sa descarc aplicații. Ce pot face? Sunt metode sau trebuie neapărat să mă duc la un service? Ei ce îmi fac la telefon și de ce nu as putea face și eu? Va rog sa mă ajutați, e un telefon destul de bun, un Samsung

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Iti poti face alt cont google.

| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

Nu, nu pot. Nu mă lasa. Trebuie sa introduc fix un cont care a fost pe dispozitiv. Am incercat cu un alt cont dar n-a mers.

| Wr3nch a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce model de Samsung e?

| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

Samsung Galaxy j5 pro

| gelu1970 a răspuns:

Sunt metode de a elimina contul google.
Însă trebuie să mergi la cineva care știe să o facă.

| Denisa0954 a răspuns:

Dacă îi dai resetare din fabrica nu ar mai trebui sa ti ceară nicio adresa de mail sau nr de tel pe care le ai mai avut pe telefon. Ar trebui s o iei de la 0