| alin12344 a întrebat:

Salut,deci as dori sa stiu daca pot lua internetul de pe telefon printr`un router sau alte metode si sa-l folosesc la pc. Am pe cartela internet

3 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Da se poate, insa nu vad de ce ai vrea asta. Mai mult ca sigur nu ai foarte multi mb pe mobil..deci se vor consuma instantaneu pe pc.

| elik a răspuns:

Da,se poate am o colega care foloseste internetul de pe telefon si la calculator.dar nu stiu exact cum face..parca ceva prin cablul de date si activeaza nu stiu ce program..ma interesez si te anuntwinking

| alin12344 explică (pentru elik):

Ok mersi astept raspunsul