| anonim_4396 a întrebat:

Deci sper din tot sufletul sa fie cineva care sa stie raspunsul la intrebarea mea.

Acum o saptamana am primit un minunat si fascinant telefon HTC Touch 2.
Totul merge perfect: camera, muzica...are atat de multe functii... de fapt, este un Windows Phone, lucru care m-a fascinat mult.

Dar, azi dimineata, am tot apasat sa mi se aprinda ecranul si inca tot nu a aparut nimic pe el. Este negru, doar tastele de raspundere, de pornire si cea de back lumineaza (adica da, singurele taste).

Deci... ce as putea sa fac? T. T

6 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Cred ca s-a dus ecranul! Glumesc, adica nu stiu, cred doar! Poate fi doar o eroare a softului, scoate bateria si reporneste. Daca nu, la garantie cu el, doar ai zis ca e nou

| LaYeR a răspuns:

La reparat sau la garantie doar este nou.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand iei incarcatorul de la telefon il incarci si dupa ce s-a incarcat apesi pe o tasta rosie. e aia cand vb cu cineva la tel. ca sa-i inchizi apesi pe aia. si gata. cu placere! laughing =laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, am scos-o si l-am repornit... a mers putin dar cam peste o jumatate de ora cand am vrut sa raspund la un apel iarasi...
oricum, sper sa nu se mai blocheze... sper... daca nu cred ca e valabila garantia.adica nu i-am facut nimic eu sa fie asa

| Ally2501 a răspuns:

Depinde eu zic ca e de la sofwar dar se poate sa fie de la baterie deci nu stiu du-te la germanos si intreaba dac pot sa iti dea o mana de ajutorwinking

| lolo_6410 a răspuns:

Du-te la magazinul de unde ti l-ai cumparat si intreaba sau nu cumva sa udat si sa ajunga apa pe undeva sa nu mai mearga? asa mi s-a intamplat si mie si am mers la magazin si mi-a spus ca sa udat