| copilbeat a întrebat:

Detin de aproape 2 ani un Nokia n97 de ceva vreme a inceput sa aiba urmatoarele probleme : 1. Incarcatoru scoate un bazait ciudat atunci cand incarca. 2. Dupa descarcarea completa a bateriei, il pun la incarcat si indicatoru de lumina a bateriei porneste si el dupa ce tot misc mufa in telefon, dupa ce il las ceva vreme, la incarcat si pornesc telefonul, acel indicator de lumina slabeste adica nu se mai vede asta tare ca atunci cand telefonul este inchis. 3. Trebuie sa il las mai mult de 12 ore la incarcat. 4. Azi mi-a mai aparut o problema, nu mi porneste meniul dar daca tin apasat pe butonu de muniu imi apare aia cu aplicatiile care sunt deschis dupa ce ii dau de acolo sa intre in meniu tot nu imi deschide meniu. VA ROG MULT SA MA AJUTATI.......MULTUMESC MULT DE TOT

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Cumpără-ți alt telefon. Nu mai ai ce-i face. Baftă!

2 răspunsuri:
| copilbeat explică:

Daca il duc la un service specializat s-ar putea schimba mufa din telefon? ca am citit pe site-ul oficial Nokia ca tot timpu dupa ce termina de incarcat trebuie scos din priza iar eu nu il scoteam. Am sa schimb si bateria si incarcatoru

| copilbeat explică:

Am sa incerc sa il duc la un service specializat sa vad daca poate schimba mufa din telefon si am sa schimb bateria si incarcatoru sa vad daca mai sunt probleme astea