| Tapanov_Mario_1977 a întrebat:

Salut! Detin un model de tastatura redragon wireless. Am o problema, dupa 10 restart-uri si alte chestii nu reusesc sa descopar problema, problema este ca atunci cand apas litera S ma baga in "save", daca apas U, ma baga in one drive, litera i ma baga in insert. As fi recunoscator, multumesc frumos anticipat!

1 răspuns:
| Ald95 a răspuns:

Poate Tea căzut ceva apa sau suc pe Tastatura și din cauza asta îți face asa sau mai e Ceva întra la driverul de Tastatura și dai default
Hai și tu pe https://bestehammer.forumgratuit.ro
Și joacă-te pe noul nostru server de CS 1.6 mod Classic Cautăm Admini +Staff Forum, poți sa faci acum repede o cerere pentru amândouă grade