| edyBit a întrebat:

Salut doresc sa achizitionez un laptop Asus x61IC procesor de 2, 2 dual core 4 g de ram dd2 de 800 hert
Placa video de 1g nVIDIA dedicata bateria tine 15 minute ca aspec leptopul are nota 8 il achizitioneZ la pretul de 700 lei ce ziceti e u. Pret bun?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

E bun pretul, e un laptop bun.
https://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/K61IC/#specifications
Problema e ca trebuie sa schimbi bateria. Asta e cam scumpa:
http://www.acumulator-shop.ro/.......ASU.21.10

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ceva ascunde laptop-ul ăsta, în afară de faptul că îi trebuie înlocuita bateria și probabil faptul ca a fost furat, și în cazul ăsta nu e ca în cazul furtului de soft.Aici te vei pomenii și far laptop și cu banii dați, ca poliția nu știe multe.
Ca preț, având în vedere că nu știi proveniența lui și vechimea lui nu aș damai mult de 500-600 maxim pe el.Succes

| edyBit explică (pentru DeyCj):

Primesc acte la el deci nu cred ca este furat... spui ca la configurația pe care o are nu merita mai mul de 600 lei?