| anonim_4396 a întrebat:

Salut, eu folosesc mai nou browserul brave, dar pe laptop, când intru pe full screen, fie pe YouTube sau pe un alt site, se mărește automat la maxim luminozitatea ecranului, și mă cam deranjează, pentru că mă dor ochii(acum 1 un an am scăpat de ochelari), deci ce pot face sa scap de acea setare, sa nu mai se mărească automat, precizez că am căutat la "help", la browserul brave, dar nu am găsit nimic, nici acolo și nici pe internet, poate voi știți care e motivul, și sper să mă ajutați.

2 răspunsuri:
| BullseyeShot a răspuns:

Simplu. Nu mai folosi acel browser şi instalează Mozilla, Vivaldi, Opera etc.

| IonelIonescu a răspuns (pentru BullseyeShot):

Pe brave nu imi arata reclame, de aia il folosesc