| Denn09 a întrebat:

Salut. Există variante safe de a descărca in format MP3 un video de pe YouTube?

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

Uite aici:

https://savemp3.net

3 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Https://www.4kdownload.com/downloads/34

Poti transforma&descarca 15 clipuri zilnic, si din cate am vazut, lungimea lor nu conteaza.
Uneori apar reclame in partea de jos, dar nu incurca cu nimic, nu sunt popup.
Am incercat multe programe, acesta e de departe cel mai complet, chiar si in varianta gratuita, ofera cele mai multe setari si formate
(poti alege calitatea, poti alege intre 3 formate audio, poti downloada canale si playlisturi dintr-un click, alegi sa creeze subfoldere pentru playlisturi sau nu, etc).

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Scrii in zona de căutare ce video dorești să descarci și ți se vor afișa mai multe variante. Eu o fac de pe tabletă. Nu am incercat pe laptop. Recomand sa ai antivirus dacă o faci pe laptop sau PC.