| raul230 a întrebat:

Salut fraților! Deci am un Laptop cu Windows vista 32 bit și am o problema cu wifi-ul. Imi mergea bine când aveam Windows vista, după mi-am luat Windows professional îmi mergea wifi-ul, după am băgat Windows 8 și nu îmi mai mergea, după ma gândisem sa îmi bag iarăși Windows vista și văd ca nu îmi mai merge deloc wifi. Am încercat sa dezinstalez driver și să-l instalez iarăși, deloc. Când ii dau drumul îmi apare in ce windows vreau sa îmi dau boot dintre Proffesional și Vista. Ma puteți ajuta va rog?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pune o imagine din device manager.

| lpavel a răspuns:

Mai instaleaza o data windows dar formateaza partitia pe care vei instala windowsul! apoi dupa instalarea windowsului instaleaza driverele! PS: Instaleaza 7 sau 10! Alege 10 daca ai un laptop cat de cat bun iar daca nu atunci alege 7, de orice alt windows uita! Bafta!