| Deepk a întrebat:

Salut grup! Am o problemă și eu.
Este legată de Instagram.
Deci, de mai multe ori postez story și mentionez acolo persoane/prieteni.
Ei primesc mesaj ca și cum eu i-am menționat într-o poveste, dar problema e ca nu le apare mai jos bara aceea in care ei pot distrubui la ei pe story povestea mea...
Mentionez că am intrat în setări și m-am holbat bine la chestia aceea la care alte persoane o pot distrinui si într-adevăr este accesată...
Nu mai știu ce sa fac, am incercat de câteva ori sa o opresc apoi iar să o pornesc, fără folos... Plus am șters aplicatia din telefon și am instalat-o in nou.
Fără folos.
Deci ce poate fi? Ce naiba să mai fac iaca?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai probabil este vorba de probleme tehnice ale site ului, ia legatura cu ei, trebuie sa ai undeva o adresa de contact, le dai un mesaj administratorilor Instagram si vezi ce raspuns primesti.

| Adry05 a răspuns:

Ai contul pe public?