| CMGeorge98 a întrebat:

Salut! Imi poate recomanda cineva un laptop pentru lucrul de acasa(autocad, cam tot ce tine de office, programe de editare) si totodata ceva pe care sa-mi petrec oarecum timpul liber (filme, seriale, jocuri)?

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

In momentul in care zici "jocuri" e ca si cum ai zice "vreau o masina care sa mearga pe drum" fara sa dai nici un alt detaliu. Sint jocuri care merg in browser pe laptopuri vechi de 15 ani si jocuri care rup in doua si un laptop nou de gaming de 2000 EUR.

| CMGeorge98 explică (pentru GabiDumitrescu):

Jocuri: Lol, Dota, cs go valorant etc (nu vreau cv ultra super mega nu stiu ce, vreau ceva basic )