| valycosmyn a întrebat:

imi puteti da niste sfaturi in legatura cu o problema la laptop? problema este ca dupa ce am intalat un nou windows, am incercat sa instalez driverele, dupa ce am instalat driverul de placa video laptopul s-a restartat, dupa ce a repornit a rulat 2 minute si dupa a aparu o eroare cu fotul albastru si scrisul alb si se restarteaza din nou si din nou! care ar fi problema, specifica ca nu am driverele originale dar celelate merg... Va multumesc!

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca instalati drivere dupa ureche...
Driverele se instaleaza de la producator!

| Jipa95 a răspuns:

Este din cauza driverilor, instaleaza-ti driverii compatibili cu sistemul de operare.

| gelu1970 a răspuns:

Blue screen e din cauza unei incompatibilitati. dezinstaleaza ceea ce ai instalat. probabil nu e sau nu sunt driverele optime. daca nu poti sa le dezinstalezi normal incearca in safe mode. apoi cauta driverele de ex cu slim drivers free.
bafta.

| Munteanu_Marius_1999 a răspuns:

Schimba alt windows. Asta este problema windowsul

| valycosmyn explică (pentru Munteanu_Marius_1999):

L-am schimbat! e windows 7, sa ii bag altfel de windows?