| JusticeForCraiova a întrebat:

Salut, in Ianuarie vreau sa-mi cumpar un calculator facut din piese de la eMAG si vreau sa stiu daca cei de la eMAG iti fac pc direct adica sa nu stau eu acasa sa-mi pun procesoru placa de baza etc in carcasa.

Răspuns Câştigător
| IulianP a răspuns:

Iti asambleaza si sistemul contracost. Detalii aici: http://bit.ly/RPhPRv

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da de ce, pe tine te doare mana? Ce faci tu cu mana ta, e bun facut.

| JusticeForCraiova explică (pentru K0sti):

Eu nu stiu sa asamblez componentele unui pc nu am mai asamblat niciodata si mie tare frica ca stric piesele si nu mai am garantia

| K0sti a răspuns (pentru JusticeForCraiova):

Nasol! Atunci, nu ai incotro! Comanda-l gata facut. Sau treci pe la mine cu componentele si ti le asamblez eu, daca esti din Craiova. Dai si tu o bere. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu dai un telefon la ei?

| sdhashsah a răspuns:

Da fac la cereree.