| sabin75345465767 a întrebat:

As dori sa va intreb ce ar fi mai bine sa achizitionez, un playstation 3 sau un laptop.Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai ps3 gasesti de la 800 la 1300 lei. Iar laptop abia daca gasesti unul vai de el la 1300 lei. Cred ca asta spune destule. Daca vrei jocuri, ps3. Altfel, pentru internet si restul, clar un ps3.

| xr0sioRx a răspuns:

Daca vrei sa te joci iti recomand ps3, dar daca vrei sa stai pe facebook si sa freci menta pe nu stiu ce site-uri ia-ti un laptop.

| Catrina_Gabi_1999 a răspuns:

Cum a spus sltlp un PS3 e mai ieftin dar daca te gandesti cat de scumpe sunt jocuriile pentru PS3 vei trce de cheltuieliile pentru laptop dar alegerea iti apartine.