| nustiu550 a întrebat:

Salut, incarcatorul meu nu mai funtioneaza, de exemplu il conectez la laptop si dupa led-ul nu mai funtioneaza adica nu mai incarca. Imi trebuie un incarcator nou sau e problema de la laptop?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" il conectez la laptop si dupa led-ul nu mai funtioneaza "

neconectat are led-ul aprins?

| nustiu550 explică (pentru sierra1):

Nup

| sierra1 a răspuns (pentru nustiu550):

Ia un aparat de măsură și verifică, nu facem aici loterie!

| dinaprilie a răspuns:

Salut, poate sa fie ori ori. Un electronist la un service de computere iti poate spune mai exact.

| nicunicu3 a răspuns:

Man,incearca sa misti in laptop firul daca nu merge inseamna ca s-au rupt niste fire inauntr-ul cablului.Verifica.

| nustiu550 explică (pentru nicunicu3):

Il misc, dar ledul palpaie. gen se aprinde si se stinge ledul din 2 in 2 secunde