| Ionut6996 a întrebat:

Salut.Intrebarea mea este : daca cineva de pe facebook ma sterge de la prieteni sunt anuntat ca acea persoana ma sters sau nu apare pur si simplu ma sters ca fara eu sa stiu cand, intra pe facebook imi apare ca este online dar ...nu stiu daca ma sters sau nu.

Răspuns Câştigător
| Liliana1981 a răspuns:

Buna. Nu te-a sters, in momentul in care o face nu o mai vezi online. Si nu, daca te sterge nu vei fi anuntat.

| Ionut6996 explică (pentru Liliana1981):

Multumesc mult!

| Liliana1981 a răspuns (pentru Ionut6996):

Cu placere!

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Nu te anunță nimeni, îți vei da seama singur prin faptul că nu mai poți intra pe profilul persoanei respective și nu mai poți comunica cu acea persoană pe facebook, ci vei vedea, simplu, doar profilul ei public și atăt(în cazul în care ai fost șters ca prieten)și va dispărea și din lista ta de prieteni.

| Ionut6996 explică (pentru faramatania):

Aaa nu mie imi arata cand intra imi apare online pot intra pe profilul persoanei respective, deci nu ma sters va multumesc mult.

| faramatania a răspuns (pentru Ionut6996):

Atunci e ok.Cu plăcere!