| andreifilipintreaba a întrebat:

Salut
la inceput mi-a aparut o iconita unde imi scria ca windowsu se updateaza.
Aseara am inchis calculatoru, iar acum cand am vrut sa il deschid mi s-a blocat intr-o imagine in care scrie doar windows 7 ultimate si nu am nici un buton, merge doar nouseul
windows este piratat o fi asta problema?
astept raspuns!

3 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Incompatibilitatile dintre calculatorul tau si ce actualizari ai facut xp-ul e mai bun inca...

| andreifilipintreaba explică (pentru soul2soull):

Nu e asta...

| soul2soull a răspuns (pentru andreifilipintreaba):

Atunci incearca last 7 facut de team last os mai mult nu zic...ca inseamna...