| Ona234 a întrebat:

Salut, mi-am cumpărat o boxă jbl flip 5, o bag la încărcat, se incarca becul acela, dar în loc să stea permanent, licure, o dată mai tare, o dată mai încet, am lăsat-o vreo ora la încărcat și tot nu este încărcată, ce ii pot face? Dau funda la răspunsul corect

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si la mine licareste dar doar pana la incarcare. Dupa se opreste si ramane aprins LED-ul.

| Ona234 explică (pentru Salontanul):

Da, dar nu se incarca

| Salontanul a răspuns (pentru Ona234):

Atunci este defecta si n-ai decat sa o trimiti in service! Daca ai luat-o online si n-are mai mult de 14 zile (unele magazine au si 30 zile) o poti returna si cere alta. Daca-i din magazin fizic nu ai ce sa faci decat sa o trimiti in garantie!