| Eugeniusu a întrebat:

Mi-am cumparat si eu un iPad Mini... dar mini adica foarte mic ca o cutie de chibrite laughing, vreau sa stiu cum sa-mi bag muzica in el. Cand l-am cumparat mi-a bagat omul de acolo 1 melodie si a mers' canta, iar cand am ajuns acasa mi-am bagat cablul USB si am copiat muzica din pc in el (in folder) - (memorie are destula, nu e stricat ci e nou). Dar nu se aude muzica.sad o are in el dar nu canta. Eu ma gandesc ca nu trebuie copiata muzica sau alt fel nu stiu. daca stiti alt mod de bagat muzica pe el, de aceea va rog sa ma ajutati dau

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Itunes trebuie sa descarci
contectezi ipadul la pc prin usb, apoi adaugi muzica pe el asa http://www.youtube.com/watch?v=Yn_KpPilkUo

3 răspunsuri:
| ℜëßëℓå a răspuns:

Daca ai internet, poti lua muzica de pe waptrick.

| stanly7 a răspuns (pentru ℜëßëℓå):

Si tu te bagi daca nu te pricepi?

| Alekz96 a răspuns:

Nu e vorba de unde iei muzica, ci de cum o bagi in iPad. Foloseste iTunes sa bagi muzica pe el. Instalezi iTunes, conectezi iPad-ul la PC si o sa ti-l recunoasca. Apoi dai add music (sau ceva in genul) si alegi ce melodii vrei sa pui pe el.