| Miuletz a întrebat:

Salut, am un telefon Philips S309 si am uitat parola, am dat hard reset si acum imi cere emailul pe care era inainte telefonul (si nici p-ala nu-l mai stiu), am incercat sa intru in setari, sa dau reset de acolo, sa iau bypass apk, nu am reusit, cum pot rezolva problema?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum sa iti ceara emailul care era inainte...

| Miuletz explică (pentru anonim_4396):

Ba da, de la un update din 2016 incoace, google are un fel de protectie, atunci cand dai hard reset, iti cere emailul pe care era telefonul inainte de reset